Rėkyvos lobių leidosi ieškoti pirmokai

2017 11 14

Lapkričio 13 dieną i Rėkyvos biblioteką rinkosi Šiaulių Rėkyvos progimnazijos pirmos klasės mokiniai, lydimi mokytojos Virginijos Tunikaitytės. Vaikai, jau pasiskirstę komandomis ir su kapitonais, susirinko į Rėkyvos lobių paieškas.

Jog vaikai nepervargtų ir nesušaltų aplankyti tik keturi objektai, tačiau mokytoja buvo paruošusi staigmeną – prie kiekvienos vietos paslėpė po lobį, kurį pažymėjo kaspinėliu, kaspinėlį radęs vaikas gaudavo siurprizą.

Grįžę į biblioteką visi taip pat buvo apdovanoti stebuklingais tušinukais, kuriais galės pasinaudoti aprašydami labiausiai patikusias knygas.

Lobių paieškos, naudojantis sukurtu nauju interaktyvu žaidimu „Rėkyvos lobių paieška“, organizuojamos vykdant Lietuvos kultūros tarybos bei Šiaulių miesto savivaldybės iš dalies finansuotą projektą „Rėkyvos lobių paieška“.

KT logo