Susitikimas su Vitalija Pilipauskaite-Butkiene

2017 11 13

Lapkričio 8 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriuje įvyko susitikimas su poete, literatūrologe, dula, 40-ąja  Zig­mo Gai­da­ma­vi­čiaus-Gė­lės pre­mi­jos laureate (2016) Vitalija Pilipauskaite – Butkiene. Pirmoji autorės poezijos knyga „Kvėpuoju“ pasirodė 2015 m.

Susitikime autorė kalbėjo apie kūrybinio kelio pradžią, apie tai, kas yra eilėraštis, kaip jis atsiranda, kaip gimsta lyrikos knyga, kaip ji ruošiama spaudai. Viso susitikimo metu autorei ir skaitytojams bendrauti padėjo bibliotekos bičiulė, literatė, mokytoja Branguolė Šimkūnienė. Autorė dalijosi ir gyvenimiška patirtimi, pasakojo apie dulų veiklą Lietuvoje, apie savo patirtį šioje srityje. Susitikimo pabaigoje autorė atsakė į skaitytojų klausimus, pasirašė bibliotekos svečių knygoje ir dar ilgai bendravo prie arbatos puodelio.