Antroji „Rėkyvos lobių“ paieška

2017 11 09

Lapkričio 8 dienos rytą į Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filialą (Energetikų g. 7) rinkosi Rėkyvos progimnazijos 3a ir 3b  klasės mokinia,i lydimi mokytojų Violetos Nečajevos ir Vitos Ravkienės. Bibliotekoje vyko jau antroji Rėkyvos lobių paieška.

Kaip ir pirmųjų dalyvių, vaikų buvo paprašyta pasiskirstyti į penkias komandas ir išsirinkti po komandos kapitoną, ši užduotis visiems pasirodė šiek tiek sudėtinga – juk kiekvienas norėjo savo rankose turėti planšetę, kuri parodo, kur yra lobis. Taigi nusprendėme, kad kiekvienas komandos narys perduos planšetę kitam, kai suras reikiamą vietą. Kaip ir prieš tai buvę vaikai, trečiokai atrado visus lobius: Karpio skulptūrą, kapinaites, koplytėlę, Rėkyvos progimnaziją, zuikinę, Grabavičiaus kalną bei, žinoma, biblioteką. Kelionės pabaigoje gavę stebuklingą tušinuką, kuriuo galės užrašyti savo mėgstamiausias knygas, visi vieningai nusprendėme, kad lobis nebūtinai turi būti daiktas. Tai gali būti ir vieta, į kurią norėtųsi grįžti, o Rėkyvos mikrorajonas jų turi ne vieną.

Vaikai turėjo puikią progą patobulinti darbo komandoje įgūdžius bei smagiai ir aktyviai praleisti laiką.

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filialas (Energetikų g. 7) 2017 m. vykdo Lietuvos kultūros tarybos bei Šiaulių miesto savivaldybės iš dalies finansuotą projektą „Rėkyvos lobių paieška“. Būtent šio projekto metu buvo sukurtas interaktyvus žaidimas „Rėkyvos lobių paieška“.

LOG