Magiškos lėlės „Šaltinėlio“ filiale

2017 11 09

Jau antrą kartą Šiaulių miesto savivaldybės globos namų dienos centro „Goda“ keramikos studijos lankytojai savo kuriamu grožiu dalinasi su  „Šaltinėlio“ filialo skaitytojais. Šiuo metu bibliotekoje eksponuojama keramikos darbų paroda „Surask save“ (vadovė Solveiga Stanevičiūtė).

Šįkart parodoje – unikalios, ryškios, išraiškingos, ypatingai kruopščiai papuoštos, galinčios papuošti ne vieną interjerą lėlės.

Kadangi parodos eksponatų magijai yra labai sunku atsispirti, tai bibliotekos lankytojams pasiūlėme išrinkti jiems labiausiai patinkančią nuotaikingiausią, originaliausią, elegantiškiausią, madingiausią ir linksmiausią lėlę. Vertintojų nuomonę aptarsime šventiniame parodos uždarymo renginyje lapkričio 17 d. 10 val.