Paroda „Koliažas“ „Aido“ filiale

2017 11 08

šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Aido“ filiale eksponuojama Dainų progimnazijos Technologijų būrelio „Menų dirbtuvės“ moksleivių darbelių paroda „Koliažas“. Būreliui vadovauja mokytoja G. Petronaitienė.

Užsiėmimų metu vaikai supažindinami su pagrindinėmis dailės šakomis, tapo įvairiomis priemonėmis, piešia ir dekoruoja. Šį kartą būrelis bibliotekoje eksponuoja savo darbelių parodą „Koliažas“. Koliažas - tai iškila kompozicija iš įvairių medžiagų, priklijuotų ant popieriaus ar audeklo, kombinuotų su tapyba. Eksponuojamuose darbeliuose matome panaudotas kriaukleles, nėrinius, gobeleno skiautes, modeliną ir pan. Prie kiekvieno mokinio kūrinio prisilietė ir ne viena tapybos priemonė. Vaikai galėjo kurti ką tik norėjo, gal todėl darbeliuose matome ir vorą, ir delfiną, ir didžiulę įvairovę gėlių.

Paroda veiks iki lapkričio 20 d.