Lieporiuose - dainos ir kūrybinių darbų paroda Lietuvos šimtmečiui

2017 11 06

Kūrybinių darbų parodą, kurioje puikuojasi nuostabios juostos ir iš įvairių augalų nupintas fantastiškas kilimas, Lieporių bibliotekoje pristatė Aukštelkės socialinės globos namų namų gyventojai.

Socialinėms  darbuotojoms Giedrei Šleinienei ir Inga Valaškevičiūtei padedant, juostų ryšėja Inga Valentaitė parodė, kaip pačiomis paprasčiausiomis priemonėmis turint siūlus ir liniuotę galima rišti juostas. Į šią edukaciją noriai įsijungė ir renginio svečiai: „Šiaulių Vilties“ nariai, bibliotekos lankytojai.

O kai pasiruošę instrumentus uždainavo vokalinės instrumentinės grupės „Mes“ nariai, padedami vadovės Gitanos Svirplienės, neiškentė ir bibliotekos lankytojai ir svečiai - susikibę už rankų dainavo Lietuvai, jaunystei, gyvenimui.

Aukštelkiečiai šią parodą skiria Lietuvos šimtmečiui.