Rytmetis Rėkyvos filiale: biblioteka – pasakų namai

2017 11 03

Neišsigandę lietaus niūrų ketvirtadienio rytą į Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filialą (Energetikų g. 7) atkeliavo darželio-lopšelio „Bangelė“ Peliukų grupės auklėtiniai, lydimi auklėtojos Rasos Kildonavičienės.

Paklausus vaikų, kokie mėgstamiausi jų knygų veikėjai, visi vieningai atsakė – Maša ir Llokys, todėl bibliotekininkė jiems parinko knygučių apie juos ir jie noriai jas vartė, po to visi žiūrėjome animacinį filmuką apie Mašą ir Lokį, filmukas buvo apie žiemą ir Kalėdas, taigi visi vaikai pradėjo laukti pirmojo sniego ir artėjančių švenčių....

Pažiūrėję animacinius vaikučiai ėjo apžiūrėti knygelių, kurios jiems labai patiko. Knygose rado dar vieną savo mėgstamą veikėją – Kakę Makę.

O kad atgautų jėgas - visi buvo saldžiai apdovanoti bei labai apsidžiaugė savo prizais!