Parodos „Grožis paprastume“ atidarymas Vaikų literatūros skyriuje

2017 11 02

Tarptautinei meno dienai pažymėti (spalio 25 d.) Gegužių progimnazijos bendruomenės klubų SAVI ir ETHOS nariai Vaikų literatūros skyriuje visus, besidominčius fotomenu ir mylinčius gamtą, pakvietė į parodos „Grožis paprastume...“ atidarymą.

Parodoje savo darbus pateikė net 22 bendruomenės nariai. Nuotraukose užfiksuoti dekoratyviniai augalai, gamtos reiškiniai, gyvoji ir negyvoji gamta, įamžintos kelionių akimirkos. Etikos mokytoja I. Zazienė kalbino nuotraukų autores, pakomentavo ir skatino toliau kurti ir įžvelgti grožį paprastume. Mokytojų fotodarbų parodą papildė aštuntokų kūrybinių darbų ištraukos iš integruotos lietuvių kalbos ir etikos pamokos „Grožis slypi paprastume...“. Lietuvių kalbos mokytoja B. Petkuvienė citavo Domanto, Leonilės, Ievos, Ditės, Dominyko žodžius apie grožį, žmones, gamtą. Jaunosios mokyklos smuikininkės susirinkusius pasveikino muzikos garsais.

Pokalbį apie gamtos grožį, amžinumą pratęsė „Aušros“ muziejaus etnografijos skyriaus muziejininkas, geologas Julius Vainorius. Pranešime „Apie ką nekalba akmenys“ lektorius supažindino su paprasto akmenėlio grožiu, brangiausiu mūsų akmeniu gintaru, kitais gamtos paminklais. Akmuo – žmogaus ir gamtos istorijos metraštis. Įdomu, nors akmenys nekalba, bet kiekvienas turi savo istoriją ir gali daug papasakoti.

Paroda skirta Tarptautinei meno dienai ir Gegužių progimnazijos 45-ąjam jubiliejui pažymėti veiks iki lapkričio 17 d. 

 

GALERIJA