Rėkyvos filiale žygis bibliotekos jubiliejaus proga

2017 10 27

Spalio 26 dieną į Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filialą (Energetikų g. 7) rinkosi Rėkyvos progimnazijos 1 klasės mokiniai, lydimi mokytojų Virginijos Tunikaitytės, Rūtos Dambrauskienės bei socialinės pedagogės Almos Girdvainienės. Į biblioteką mokiniai ir mokytojos atvyko ne veltui – mūsų biblioteka mini 40-ąjį jubiliejų, ta proga Rėkyvos filialo darbuotoja bendradarbiaujant su Rėkyvos seniūnijos bendruomene „Rėkyjava“ pirmininke Asta Jakutiene bei minėtomis mokytojomis surengė žygį šiaurietiškomis lazdomis.

Didžiąją lazdų dalį paskolino Asta Jakutienė, kurias gavo vykdant projektą „Šeimadieniai Rėkyvoje“. Vaikai į biblioteką atėjo netuščiomis – atnešė 40 su mokytojos Rūtos Dambrauskienės pagalba pagamintų tulpių, kurias padovanojo bibliotekai. Iš pradžių bibliotekininkė papasakojo vaikams, kokia proga jie čia susirinko, o po to visi keliavome į lauką, kur vaikai „pasodino“ tulpes. Grįžę į biblioteką mokiniai gavo užduotį – nupiešti bibliotekai atviruką – visų atvirukai buvo labai gražūs, pabaigę gaminti atvirukus visi leidomės į žygį. Iš pradžių mokytoja Virginija Tunikaitytė pravedė pamoką kaip vaikščioti šiaurietiškomis lazdomis – pasirodo tai nėra taip paprasta, o po to pradėjome keliauti. Apėję parką bei Rėkyvos ežerą nukeliavome į  mokyklos stadioną, kur mokytoja pravedė mankštą, po to visi ėjome į mokyklos valgyklą gerti arbatos, žinoma, vaikai už savo pastangas gavo saldžių dovanėlių, kuriomis labai apsidžiaugė.

Renginys organizuotas vykdant Šiaulių miesto savivaldybės iš dalies finansuotą projektą „Bendruomenių BIBLIOTEKA: keturi dešimtmečiai kaitos ir pastovumo“, skirtą paminėti Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos 40-ies metų jubiliejų.

LOG