Valandėlė su pasaka

2017 10 26

Spalio 25 d. „Šaltinėlio“ biblioteką aplankė Šiaulių lopšelio darželio „Drugelis“ ikimokyklinio ugdymo grupės „Bitutės“ vaikai, lydimi auklėtojos Vilmos Molienės.

Ekskursijos tikslas buvo ne tik aplankyti bibliotekoje šiuo metu veikiančią darželio inicijuoto projekto „Aš ir gamta. Žemė mūsų planeta“ kūrybinių darbų parodą „Linkėjimai žemei“, bet ir valandėlę praleisti kartu su pasaka. Apžiūrėję storiausias ir ploniausias, didžiausias ir mažiausias bei neįprasto pavidalo pasakų knygas, išgirdę apie garsiausius pasaulio ir Lietuvos pasakų kūrėjus, pasiklausę Daivos Bauerienės sukurtos pasakos „Bulvinis blynas su grietine“ įrašo, sužinoję, kad pasakos gali įveikti baimes, nerimą ir net padeda augti, vaikai patys tapo Brolių Grimų pasakos „Joniukas ir Grytutė“ herojais.