Viktorina „100 geriausių šimtmečio knygų vaikams“

2017 10 26

Vykdant Šiaulių miesto savivaldybės dalinai finansuotą kultūros projektą „Šimtmečio biblioteka – istorija ir kūryba“, spalio 25 d. „Šaltinėlio“ filiale vyko viktorina „100 geriausių šimtmečio knygų vaikams“.

Renginyje, skirtame knygos ir skaitymo populiarinimui, pristatytos reikšmingiausios pastarojo šimtmečio lietuviškos knygos vaikams. Knygos atrinktos remiantis Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyriaus ir Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos sudarytu sąrašu „Šimtas knygų vaikams ir Lietuvai“. Viktorinos metu Šiaulių „Juventos“ progimnazijos 1b klasės (mokytoja Audronė Ščiukienė) ir 4b klasės (mokytoja Vilma Kairienė) mokiniai galėjo pasitikrinti žinias apie meniniu ir ugdomuoju požiūriu vertingiausias knygas: atspėti knygų pavadinimus, įvardyti knygų autorius, prisiminti knygelių turinį ir pagrindinius veikėjus. 

Tokio pobūdžio renginiai yra gera priemonė, skatinanti pradinukus skaityti laiko patikrintas  Lietuvos autorių vaikiškas knygas. 

LOG

GALERIJA