„Spindulio“ filiale Gubernijos mikrorajono gyventojai kviesti į bendrą veiklą

2017 10 24

Spalio 19 dieną Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Spindulio“ filialas sukvietė į bendrą būrį Gubernijos mikrorajono įstaigų vadovus, bendruomenės atstovus, bibliotekos lankytojus.

Pirmiausia, bibliotekos darbuotojos, sveikindamos visus atvykusius į „Spindulio“ biblioteką, kvietė svečius susipažinti su bibliotekos istorija, jos veikla ir pasiekimais.

Renginio metu aptarta mikrorajono kultūrinė veikla, pasvarstyta, ką kiekvienas iš mūsų gali pasiūlyti, pakeisti, kad kultūrinis gyvenimas šiame krašte būtų kuo gyvesnis, aktyvesnis, pritrauktų kuo daugiau bendruomenės narių.

Antrojoje renginio dalyje dalyviai buvo kviečiami prisijungti prie bendro užsiėmimo – pynimo iš laikraščių. Visi labai noriai įsitraukė į šią veiklą – kiekvienas išmoko pasigaminti „vyteles“ iš laikraščių, susipažinę su neįprastos technikos subtilybėmis, pradėjo pinti krepšelius, vazonėlius. Šis darbas reikalauja ypatingo kruopštumo, rankų miklumo, bet kartu tai – tarsi meditacija, nusiraminimas, o drauge atliekama veikla yra  dar malonesnė, šiltesnė, ypatingesnė.

Džiugu matyti tos pačios bendruomenės narius, susirinkusius į vieną būrį, užsiimančius bendra veikla – juk  bendrumo jausmas, bendras darbas pažadina mumyse slypinčią energiją ir žmonės drauge pasiekia gražių, neįtikėtinų dalykų.

Renginys organizuotas vykdant Šiaulių miesto savivaldybės iš dalies finansuotą projektą „Bendruomenių BIBLIOTEKA: keturi dešimtmečiai kaitos ir pastovumo“, skirtą paminėti Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos 40-ies metų jubiliejų.

LOG