„Šaltinėlio“ filiale vyko komiksų kūrimo dirbtuvės, skirtos bibliotekos jubiliejui

2017 10 23

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Šaltinėlio“ filialas pakvietė visus Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos pradinukus kartu švęsti bibliotekos jubiliejų. Spalio 18 ir 19 dienomis bibliotekoje susipažinę su komiksų medija, moksleiviai galėjo išbandyti „Comic Life“ programą ir čia pat, padedant Komiksų centro darbuotojui Tomui Januškevičiui, kurti savąją komiksų istoriją.

Programa „Comic Life" yra puiki ir tuo pačiu paprasta naudotis priemonė, skirta kurti komiksus su savo nuotraukomis ar piešiniais.

Dabar pradinukų laukia namų darbai – sukurti komiksus tema „Bibliotekininkas – knygų valdovas“.

Veiklos organizuojamos vykdant Šiaulių miesto savivaldybės iš dalies finansuojamą projektą „Bendruomenių BIBLIOTEKA: keturi dešimtmečiai kaitos ir pastovumo“.

LOG