Lieporių bibliotekoje pristatyta paroda „Signatarų alėjai - vieneri metai“

2017 10 20

Lieporių bendruomenės centro narių paruošta paroda „Signatarų alėjai - vieneri metai“ jau traukia Lieporių bibliotekos (Tilžės g. 36) lankytojų dėmesį. Parodoje eksponuojamos nuotraukos iš Signatarų alėjos atidarymo 2016 metais ir bendruomenių susitikimo alėjoje 2017 m. akimirkos.

Parodos pristatymo metu, parodos kuratorius A. Balnys akcentavo alėjos svarbą miestui ir Pietinio rajono įvaizdžiui, trumpai papasakojo apie kiekvieną signatarą, jo nuveiktus darbus miestui ir šaliai.  Kraštotyrininkė J. Urbonienė prisiminė Signatarų alėjos ištakas ir vizijas, bendruomenės pirmininkė E. Užkuraitienė džiaugėsi Lieporių bendruomenės narių iniciatyvumu ir darniu darbų pasidalinimu, ruošiant parodą „Signatarų alėjai-vieneri metai“.

Bendrystėje sukaupta medžiaga lieporiškiams leidžia svajoti apie rimtesnes kraštotyrines studijas ir darbus apie žymius mūsų krašto žmones, jų nuveiktus darbus.