„Aido“ filiale karaliavo obuoliukai

2017 10 18

Rudenėlis atkeliavo auksaspalviu takučiu. Galime džiaugtis spalvingų lapų gausa, prinokusių obuolių skoniu. Rudenišką spalio 18 d. „Aido“ filiale svečiavosi bibliotekos lankytojai iš VšĮ „Mažieji šnekoriai“, lydimi auklėtojų D. Lukauskienės ir I. Verbliugevičienės. Bibliotekoje karaliavo raudonskruosčiai bei geltonšoniai obuoliukai.

Edukacinis rytmetis „Knygelės su obuolių skoniu“ priminė, kad už lango jau viešpatauja auksaspalvis ruduo. Vaikučiai renginio metu klausėsi V. V. Landsbergio pasakų „Ruduo“, “Pasaka apie tai, kaip atsiranda obuoliai“ iš knygos „Obuolių pasakos“. Juk obuolys - tai toks stebuklingas vaisius, apie kurį sukurta daug legendų, dainų,eilėraščių, mįslių ir pasakų. Kalbėjomės apie tai, kur auga obuoliai, kuo jie naudingi, ką galima iš jų pagaminti.

Visi apžiūrėjome „Romuvos“ progimnazijos 3a kl. mokinių kūrybinių darbų parodą „Raudonskruostis obuoliukas“ (mok. R. Malčienė). Rytmečio pabaigoje vaikai gavo užduotį - kiekvienam reikėjo nuspalvinti obuolį ir pakabinti ant medžio šakos. Rudens spalvų įkvėpti, mažieji mielai spalvino linksmus obuoliukus. Padabinę medį ryškiais savo darbeliais, visi džiaugėmės gražiu reginiu. Spalvingi ir  gražūs obuoliukai šypsojosi kartu su vaikais. Kiekvienas buvo pavaišintas gardžiais, rudeniu kvepiančiais obuoliukais. Laikas pralėkė labai greitai. Vaikučiai smagūs ir laimingi grįžo į savo grupes.

Šią dieną bibliotekoje tvyrojo saldus obuolių aromatas.

Visą dieną nuo pat ryto obuoliukai krito krito...