Lieporių filialo komiksų skaitykloje pristatyta paroda „Saugus elgesys gatvėje“ (antrasis etapas)

2017 10 11

Dainų progimnazijos pirmokų sukurta komiksų paroda „Saugus elgesys gatvėje“ spalio 10 d. Lieporių bibliotekoje subūrė aplinkinių namų vaikus. Papildyta naujais veideliais kompanija susitikimą pradėjo nuo rimtų ir įdomių dalykų – žiūrėjo teminius filmus, prisiminė pagrindinius eismo taisyklių principus, patikrino savo žinias atsakydami į testo klausimus.

Abejingų neliko: aktyviai atsakinėjantys vyresnieji Haroldas, Eimantas ir Matas draugiškai leido pasireikšti mažesniems Benui ir Lukui, palaikė mažiausius dalyvius Meidą ir Beną Ž. Pabaigoje linksmai aptarėme kiekvieną iš eksponuojamų komiksų. Visi parodos pristatymo dalyviai buvo apdovanoti saldžiomis dovanėlėmis ir džiaugėsi, kad šaltą lietingą popietę galėjo turiningai praleisti jaukioje komiksų skaitykloje.

Parengė vyresn. bibliotekininkė Ilona Mockienė