Gyvūnų globos diena „Aido“ filiale

2017 10 06

Spalio 4-ąją minima Pasaulinė gyvūnų globos diena. Šią dieną stengiamasi dar kartą priminti, kad gyvūnai yra šalia mūsų ir jie laukia mūsų meilės bei globos. Ši diena yra geriausia padėka keturkojams draugams už tai, kad jie mūsų gyvenimą padaro spalvingesnį ir gražesnį. Mielas katinėlis ar ištikimomis akimis žvelgiantis šunelis namus pripildo jaukumo, šilumos ir suteikia teigiamų emocijų. Kiekvienais metais „Aido“ bibliotekoje minima ši ypatinga diena. Spalio 5 d. gyvūnų mylėtojus pakvietėme į tradicinę popietę „Vaikai – gyvūnų draugai“.

Į biblioteką vaikai rinkosi su savo augintiniais. Bibliotekoje skardžiai lojo šuniukai, savo charakterį rodė katytės, skanėstus indelyje graužė Manto smailianosė pelytė Pūkė. Drąsesni gyvūnai mėgino vieni su kitais susipažinti. Kiekvienam dalyviui buvo skirta užduotis – supažindinti su savo augintiniu, papasakoti kaip jis atsirado jų namuose, prisiminti įdomesnes augintinio išdaigas, sugebėjimus. Augintinių šeimininkai noriai, emocingai pasakojo apie savo keturkojus draugus, leido juos paglostyti ir net imti į rankas. Rinkome katiniškiausią katiną, simpatiškiausią, stilingiausią šuniuką.

Renginyje dalyvavę vaikai yra mylintys, rūpestingi ir tikri gyvūnų draugai. Tokių vaikų širdelėse yra daug meilės, atjautos, supratimo, jie suvokia gero elgesio su gyvūnais svarbą. Visi dalyviai buvo apdovanoti prizais, o augintiniai – skanėstais.

Renginio metu su vaikais apžiūrėjome bibliotekoje eksponuojamą nuotraukų parodą „Iš katinų gyvenimo“. Parodai kadrus gaudė „Romuvos“ gimnazijos mokytoja Virginija Užienė.

Mylėkime ir saugokime keturkojus draugus!