Nuotaikinga kačių diena „Spindulio“ filiale

2017 10 06

Spalio 4 dieną minima Pasaulinė gyvūnų diena. Minint šią progą, Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Spindulio“ filiale dėmesys buvo skiriamas katėms.

Spalio 3-osios rytmetį į biblioteką rinkos Šiaulių l/d „Coliukė“ ugdytiniai „Čiauškučiai“, lydimi auklėtojos Sigitos Petrulienės. Vaikai pasiklausė nuotaikingos pasakos apie peliukus ir katinėlį, padėjo į biblioteką „atklydusiai“ katytei sugalvoti vardą, ją pamaitinti bei užrištomis akimis priklijuoti uodegėlę. Didelio dėmesio sulaukė bibliotekos skaitytojos Gabrielės pristatytas sfinksų veislės katinas Horas. Neįprastos išvaizdos katiną kiekvienas vaikas norėjo paliesti, paglostyti. Susitikimo pabaigoje vaikai apžiūrėjo bibliotekoje eksponuojamą literatūros parodą „Šypsos katinas ūsuotas“, pavartė knygelių.

Popiet į parodos „Šypsos katinas ūsuotas“ pristatymą atvyko mažieji bibliotekos lankytojai, nešini savo katinais. Sesučių Gabrielės, Viktorijos ir Veronikos katinui Horui draugiją palaikė Sabrinos atsinešta katytė Murka. Vaikai apžiūrėjo bibliotekoje eksponuojamą parodą, išgirdo daug įdomių faktų apie kates, papasakojo visiems apie savo augintinius.

Diena su katėmis buvo labai smagi, nuotaikinga – netgi keturkojai draugai bibliotekoje puikiai jaučiasi!

Informaciją parengė vyresn. bibliotekininkė Rimantė Filipavičienė