Mobili Lieporių filialo komiksų skaitykla keliauja į mokyklą (pirmasis etapas)

2017 10 06

Šį kartą Lieporių filiale esančios komiksų skaityklos statusas - „mobilus“. Bibliotekininkė Ilona pati aplankė Dainų progimnazijos 1c klasės vaikus ir pristatė bibliotekoje sukurtų komiksų rinkinį, komiksų knygelių, žurnalų ir „šviežiai iškeptų“ komiksų „Saugus elgesys gatvėje“ parodėlę.

Ši istorija prasidėjo prieš savaitę, kai bibliotekininkė kartu su šiais vaikais keliavo į vaikų klubą „Kibirkštis“ ir draugiškai dalyvavo saugaus eismo pamokėlėje. Ten ir gimė būsimos komiksų parodos idėja, kurią noriai palaikė mokytoja Aurelija ir klasės vaikų tėveliai.

Štai taip pirmokai ir jų mokytoja tapo žvaigždutėmis – ComicLife3 programos pagalba iš nuotraukų sukurti komiksai leido su šypsena pažvelgti į rodos tokią rimtą temą. Pristatymo metu vaikai susipažino su komiksų įvairove, vartė knygeles, o pabaigoje ragavo saldainius ir džiaugėsi dovanėlėmis - skirtukais,  pagamintais Lieporių mobilioje komiksų skaitykloje.

Po kelių dienų įsibėgės antrasis renginio etapas – aplinkinių namų vaikai susirinks į saugaus elgesio gatvėje pamokėlę ir šios parodos pristatymą.