Policininkų diena Rėkyvos bibliotekoje

2017 10 03

Spalio 2d. – tai Lietuvos profesinė policininkų arba angelų sargų diena. Ta proga į biblioteką atkeliavo penktų ir šeštų klasių mokiniai iš Rėkyvos progimnazijos, lydimi mokytojų I. Rimkuvienės, K. Juodeikienės ir N. Vaidilienės. Į svečius atvyko Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato tyrėjas Donatas Šimkus ir tyrėja Jūratė Berziuskienė bei bendruomenės pareigūnė Akvilė Mišeikienė.

Užsiėmimo metu vaikams buvo pasakojama apie rūkymo ir alkoholio žalą, buvo primenamos kelių eismo taisyklės bei papasakota apie socialinių tinklalapių pavojus. Taip pat vaikai buvo įspėti jokiu būdu nieko neimti iš svetimų žmonių. Moksleiviai ir patys uždavė klausimų: jiems buvo įdomu, ką reikia baigti, norint būti policininku, ar sunkus policininko darbas, iki kokio amžiaus galima būti policininku.

Vaikai naudingai praleido popietę bibliotekoje, be to, džiaugiamės sulaukę svečių iš policijos komisariato bei dar kartą sveikiname su Angelų sargų diena!