Senjorų klubas Rėkyvos bibliotekoje

2017 10 02

Rugsėjo 28 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filiale (Energetikų g. 7) buvo minima Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena. Į biblioteką atėjo būrys senjorų, besidominčių poezija, specialiai jiems buvo atrinkta S.Nėries, J. Marcinkevičiau bei A. Marčėno poezijos rinkiniai, kuriuos jie patys ir skaitė.

Labiausiai jiems patiko Salomėjos Nėries eilės, atsirado ir savanorių norinčių jas paskaityti, be to, užvirė diskusijos apie asmeninį poetės gyvenimą. Jaukaus pasisėdėjimo metu senoliai buvo vaišinami sausainiais bei arbata - patys atsinešė vaišių.

Senjorai jaukiai praleido popietę bibliotekoje bei laukia Marijos Vosgirdienės asmeninės angelų parodos „Mano angelas sargas“, kuri bus eksponuojama nuo spalio 2 – osios.