Rytmetis  „Kas knygelėje gyvena“  „Aido“ filiale

2017 09 27
Saulėtą rugsėjo 27 d. rytą į mūsų biblioteką sugūžėjo  lopšelio-darželio „Dainelė“ grupės „Bitutės“ būrelis vaikų. Smalsius mažuosius  lankytojus mūsų darbuotojos supažindino su biblioteka. Daugeliui vaikučių tai buvo pirmasis apsilankymas tokioje įstaigoje. Pakvietėme mažuosius svečius į skaityklą,kur buvo rodomos pačios gražiausios mūsų turimos knygelės. Vaikai net aikčiojo matydami  tokią įvairovę mažiesiems skaitytojams skirtų leidinių. Kartu su darželinukais dainavome daineles,kurios sklido iš garsinių knygelių,išklausėme pasakėles,kurias vaikai patys pasirinko,bandėme spėlioti,kokie gyvūnai prabyla,kai juos kalbini,paspaudus mygtuką,esantį knygos puslapyje.Įspūdžių vaikams buvo daug,todėl ne vienas žadėjo grįžti kartu su tėveliais ar seneliais.