Viktorina ,,Proto dulkės‘‘ Vaikų literatūros skyriuje

2017 09 22

Rugsėjo 22 dieną Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje (Gvazdikų takas 8) vyko bibliotekos savanorių Gabrielės Balčiūnaitės ir Donato Petkevičiaus, savanoriaujančių bibliotekoje pagal Jaunimo garantijų iniciatyvos projektą „Atrask save",  suorganizuota viktorina vaikams „Proto dulkės“.

Į renginį buvo pakviesti antros klasės mokiniai iš Gegužių progimnazijos. Viktorina skirta prisiminti tai, ką jau išmoko mokyklinukai pirmoje klasėje, sužinoti kažką nauja. Viktoriną sudarė 5 turai: personažai, mįslės, gamta, geografija bei filmai. Vaikai pasiskirstė į komandas, atsakinėjo į viktorinos klausimus, varžėsi dėl pirmos vietos. Žinoma, nugalėjo draugystė ir prizą pasidalino visa klasė. Vaikučiai džiaugėsi teisingai atsakydami į klausimus, juokėsi bei smagiai praleido laiką. Antrokai daug sužinojo apie biblioteką, kaip pasiimti knygas, kaip jas grąžinti ir ką čia galima nuveikti.