Rėkyvos bibliotekoje - pirmojo bilieto šventė

2017 09 14

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filialas (Energetikų g. 7) tęsia savo tradiciją – kaip ir kiekvienais metais surengia pirmokams pirmojo bilieto šventę. Saulėtas pirmadienio rytas Rėkyvos progimnazijos pirmokams  prasidėjo džiugiai  – bibliotekoje jiems buvo įteikti skaitytojų pažymėjimai.

Bibliotekininkė papasakojo, kad gavę šį bilietą jie visi tapo oficialūs bibliotekos skaitytojai, o jų mokytoja Virginija Tunikaitytė jiems paaiškino, kad prieš einant į biblioteką, taip kaip ir į kiną ar įlipant į autobusą, taip pat reikia turėti bilietą. Gavę skaitytojo pažymėjimus, visi vaikai turėjo ant popieriaus apibrėžti savo delną, o viduje parašyti vardą, taip jie visi sukūrė savo pirmąją knygą. O kokia knyga be viršelio? Ant viršelio buvo jų mokytojos ranka. Pirmokai smagiai praleido laiką bibliotekoje ir džiaugėsi saldžiomis dovanėlėmis. Taigi, džiugu pranešti, kad Rėkyvos biblioteka turi 21 naują skaitytoją!