Šventinėje eisenoje - kūrybiška biblioteka

2017 09 11

Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka, švęsdama Šiaulių miesto 781-ąjį jubiliejų, džiugiai dalyvavo šventinėje miesto eisenoje. Biblioteka stebino savo kūrybiškumu ir jaukiomis idėjomis.

Šiemet, ruošiantis Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimui, bibliotekos šūkis buvo - „Biblioteka - šimtmetis kaitos ir pastovumo“. Buvo prisimenama bibliotekos svarba praėjusiame šimtmetyje. Pagrindiniu akcentu tapo Tarpukario metu leistos, skaitytos ir ypač mylėtos knygos, kurių muliažus eisenoje nešė bibliotekos darbuotojai.

Taip pat buvo atkreipiamas dėmesys į tai, jog subalansuota Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos sudėtis – debesų technologijos, vertingos knygos, edukacijos, komiksai, parodos, susitikimai ir gera nuotaika. Tai tradicijos ir modernumas.

Biblioteka džiaugiasi sulaukusi aktyvaus eisenos stebėtojų palaikymo bei kviečia visus šiauliečius ir miesto svečius pasinaudoti tiek tradicinėmis, tiek moderniomis bibliotekos paslaugomis!