Susitikimas su rašytoja Irena Buivydaite-Kupčinskiene

2017 09 11

Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka dalyvauja Šiaulių dienų renginiuose. Penktadienio popietę bibliotekos skaitytojai rinkosi Skaitytojų aptarnavimo skyriuje (Aido g. 27) į susitikimą su šiauliete, rašytoja, vertėja Irena Buivydaite–Kupčinskiene.

Rašytoja gyvena ir dirba Alytuje ir į Šiaulius atvažiuoja rečiau negu norėtų. Irena Buivydaitė–Kupčinskienė yra 12 romanų autorė. Pradėjusi užrašinėti istorijas į sąsiuvinį, kiek vėliau išdrįso pasiūlyti savo kūrybą leidyklai. Autorės romanai – tai ne tik meilės romanai, bet tai šeimos romanai apie šeimos narių tarpusavio santykius, formuojančius šeimos vidinį pasaulį. Bibliotekoje rašytoja jau lankėsi lygiai prieš 20 metų. Laikas labai greitai bėga, kaip ir autorės romanuose. Į susitikimą su rašytoja atėjo ir šiauliečiai – Irenos Buivydaitės-Kupčinskienės klasės draugai. 

Viso susitikimo metu autorę kalbino ir skaitytojus vedžiojo rašytojos romanų vingiais S. Daukanto gimnazijos lietuvių kalbos mokytoja Angelė Bružaitė. Toje pačioje gimnazijoje, tik buvusioje vidurinėje mokykloje, mokėsi ir rašytoja. Po susitikimo autorė dalijo autografus, skaitytojai vaišinosi arbata ir klausinėjo rašytojos įvairių romanų rašymo paslapčių.                                                                                                                        

 

GALERIJA