Mokinių pažintis su bibliotekininko profesija „Spindulio“ filiale

2017 09 08

Rugsėjo 7 dieną Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Spindulio“ filialas sulaukė svečių iš Šiaulių Ragainės progimnazijos. Bibliotekoje lankėsi 7b klasės mokiniai, lydimi mokytojos Sigitos Statkienės.

Vaikams buvo papasakota apie biblioteką, jos veiklą, bibliotekininko profesiją. Mokiniai pažiūrėjo filmuką apie tai, kaip nederėtų elgtis bibliotekoje ir ką naktį bibliotekoje veikia knygos. Taip pat vaikai buvo pakviesti pažaisti mokomąjį žaidimą apie knygos kelią, susipažinti, prisiminti, kaip buvo gaminamos knygos prieš ir po knygos spausdinimo mašinos išradimo.

Renginio pabaigoje mokiniai pakviesti pasidalinti savo norais, lūkesčiais, kuo jie norėtų būti baigę mokslus. Paaiškėjo, kad septintos klasės mokinių populiariausios svajonių profesijos yra šios: detektyvo, aktoriaus, kirpėjo, policininko. Linkime, kad vaikų norai išsipildytų!