Mokslų metų pradžia : pokalbiai apie Lieporių biblioteką ir knygą

2017 09 08

Dainų progimnazijos antrokai, vedini mokytojos Aldonos Navickienės, susipažinę su Lieporių biblioteka, jos skyriais, lėlių–literatūrinių herojų kolekcija, pakviesti į viktoriną „Šilta-Šalta“ Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Lieporių filiale.

Viktorinoje pateikti provokuojantys teiginiai: „knyga gali būti be autoriaus?“, „popierius atsirado iš skuduro?“, „vienoje knygoje gali tilpti 100 knygų?“ ir kiti su knygos istorija bei skaitymu susiję klausimai. Mokiniai audringai neigė (šalta) arba patvirtino (šilta) filialo vedėjos Reginos Vertelienės pateiktus teiginius.

Neišvengta pokalbio apie skaitymą internete ir „tikros“, popierinės  knygos skaitymą. Balsavimu už knygas, gera nuotaika su mažaisiais skaitytojais  atsisveikinta iki kitų susitikimų.