Vasaros skaitymo iššūkio dalyvių apdovanojimai „Spindulio“ filiale

2017 09 07

Šiais metais Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Spindulio“ filialo skaitytojai jau antrą kartą buvo kviečiami dalyvauti vasaros skaitymo iššūkyje. Šią skaitymo skatinimo akciją 2016 metais inicijavo Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka, siekiant skatinti visuomenės, ypač vaikų ir jaunimo, susidomėjimą knygomis, dalytis informacija apie vertingą literatūrą bei propaguoti skaitymą kaip laisvalaikio pomėgį.

„Spindulio“ bibliotekoje vasaros skaitymo iššūkį įveikė trys jaunieji skaitytojai: Danielė Juškaitė, Ereta Janušauskaitė ir Emilija Dovydaitytė. Rugsėjo 6 dieną bibliotekoje vyko skaitymo iššūkio dalyvių apdovanojimai. Bibliotekos darbuotoja visiems susirinkusiems papasakojo apie šią skaitymo skatinimo iniciatyvą, padėkojo už dalyvavimą akcijoje, ragino ir toliau draugauti su knygomis. Skaitymo iššūkį įveikusiems dalyviams buvo įteikti diplomai ir atminimo dovanėlės. Pagrindinio prizo – skaitymo pagalvėlės ir kuprinėlės – laimėtoją burtu keliu padėjo išrinkti skaitytoja Dominyka. Fortūna šįkart nusišypsojo skaitytojai Eretai Janušauskaitei.

Renginio pabaigoje vaikai sudalyvavo „Gudručio iššūkyje“ – ridendami gudručio kauliuką mažieji skaitytojai bandė įveikti įvairias užduotis. Bendromis jėgomis įveikėme visas užduotis ir galime drąsiai teigti – vaikai ne tik puikūs knygų mylėtojai, bet ir patys gudriausi bibliotekos skaitytojai.