„Rėkyvos“ filiale knygų skirtukų kūrimas

2017 08 24

Iki mokslų metų pabaigos likus vos savaitei, vaikai Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filiale gaminosi sau knygų skirtukus. Jiems talkino savanorė Gustė, kuri ne tik padėjo gaminti, bet pasidalino įdomesnėmis idėjomis.

Nupiešę skirtukus trumpai apie juos papasakojo - skirtukai jiems asocijuojasi su knygomis, o knygos  su mokslo metais, kurių visi labai laukia. Nors vaikų buvo nedaug, tačiau skirtukų pagaminta tikrai nemažai – po vieno jiems neužteko.

Skirtukus taip pat gamino bibliotekos savanorė. Mergaitės, pamačiusios jos pagamintus skirtukus, susižavėjo ir paprašė, jog visoms pagamintų po vieną. Visos smagiai praleido popietę bibliotekoje! Jog turėtų kur užsirašyti pamokų tvarkaraščius ir namų darbus, visoms buvo padovanotos užrašų knygelės.