Kviečiame stebėti tiesioginę transliaciją „Išvykstu, kad sugrįžčiau“

2017 08 23

Kviečiame rugpjūčio 24 d. 16:00 val., stebėti Lietuvos Respublikos Vyriausybės (LRV) kanceliarijos inicijuojamą tiesioginę  transliaciją „Išvykstu, kad sugrįžčiau“ iš Nacionalinės bibliotekos TV studijos.

Devintą kartą iš eilės LRV kanceliarijos inicijuojamo projekto „Moksleiviai į Vyriausybę“ šių metų tema „Išvykstu, kad sugrįžčiau“ kviečia spręsti jaunimo emigracijos problemas.  Nacionalinės bibliotekos TV studijoje Lietuvos jaunimo emigracijos klausimais projekte dalyvaujantys moksleiviai diskutuos su Ministro Pirmininko patarėja švietimo, mokslo ir kultūros klausimais Une Kaunaite ir „Swedbank“ vyriausiuoju ekonomistu dr. Nerijumi  Mačiuliu.

Tiesioginę diskusijos transliaciją galima stebėti per Nacionalinės bibliotekos „YouTube“ kanalą, aktyvavus šią nuorodą>>.

Klausimus diskusijos dalyviams galima užduoti „YouTube“ kanale.