Literatūros paroda „Varsos“ bibliotekoje

2017 08 11

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Varsos“ filialo lankytojai turėjo galimybę susipažinti su intelektualiaisiais Hermano Hessės romanais. Tai sudėtingos, bet laiko patikrintos knygos. Kelios iš jų yra įtrauktos į 50-ies pasaulio populiariausių romanų sąrašą.

Šis autorius - ir Nobelio premijos laureatas, kurio kiekvienas kūrinys - autentškas ir gana savitas darbas. Daugiasluoksniai, gilūs, psichologiniai pamąstymai neretai sustoja ties amžinuoju gyvenimo prasmės ir pasirinkimo klausimu.

Teko pažinti vieną inteligentą vokietį, sakiusį, kad jie neturi nieko geriau už Rilkę ir Hessę.

Ir tai - savotiškas pasirinkimas, literatūrinis įvertinimas.

„Aforizmas – kaip brangakmenis, kuris įgauna vertę dėl savo retumo ir yra malonus mažomis porcijomis“ (Herman Hesse).