Lieporių bibliotekoje prisimintas bendruomenės kelias ir pirmininkės jubiliejus

2017 07 31

Jau 15 metų Lieporių biblioteka bendradarbiauja su Lieporių bendruomenės centru. Kurti kultūrinį socialinį vietos gyventojų bendravimo modelį pradėjo vienos iš pirmųjų bendruomenių mieste įkūrėja Elvyra Užkuraitienė ir šviesios atminties buvusi Lieporių bibliotekos vedėja Leokadija Laugalienė.

Gražus sutapimas – liepą Lieporių bendruomenės centro įkūrėją, Elvyrą Užkuraitienę, aplankė gražus jubiliejus. Pasidžiaugti gražiomis sukaktimis bei nuveiktais darbais susirinko lieporiškiai į bibliotekoje organizuotą bendruomenių dieną. Dalintasi  prisiminimais, sukurto ansamblio jumoristinėse dainose atsispindėjo bendruomenės gyvenimo akimirkos, sukurti vardiniai Elvyros pinigai greit pasiekė „Lieporių rinką“.

Dainingi ir kūrybingi lieporiškiai rimtai svarstė apie dramos studijos įkūrimą. Linkime jiems sveikatos ir kūrybinio įkvėpimo.