Vaikų literatūros skyriuje vyko renginys „Vasaros kino valanda“

2017 07 28

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje vyko liepos mėnesio „Vasaros kino valanda“. Žaislotekoje gausiai susirinkę vaikai išvydo animacinį filmuką „Ogis ir tarakonai“. Šis prancūzų animacinio serialo kūrėjo Oliver Jean- Marie darbas sužavėjo susirinkusiuosius.

Mažieji bibliotekos lankytojai renginyje sužinojo, kad pagrindinis šio filmuko veikėjas Ogis yra labai tingus, mėgstantis skaniai pavalgyti katinas, kuris dienų dienas praleidžia tįsodamas prieš televizoriaus ekraną. Smagiausia vaikams buvo žiūrėti žydrojo katino Ogio ir atkakliausių jo priešų tarakonų Joey, Dee Dee ir Marky išdykėliškų nuotykių.

Vasaros kino valandoje vaikučiai sužinojo, kad šie katino Ogio įkyrieji įnamiai buvo pavadinti Amerikos pankroko grupės „The Ramones“ atlikėjų (dainininko Joey Ramone‘o, bosisto Dee Dee Ramone‘o ir būgnininko Marky Ramone‘o) vardais. Po nuotaikingo filmuko peržiūros su vaikais diskutavome apie nedraugiško elgesio pasekmes, spalvotais pieštukais spalvinome katinėlio Ogio atvaizdą.

Renginį aprašė Gintana Sutkutė- Sorakienė