Vasaros pasaka „Aido“ filiale

2017 07 21

Ak, kaip kvepia ta vasara: gėlėmis, žemuogėmis, medumi, bet svarbiausia - atostogomis.Vasara yra ne tik atostogos, bet ir skaitymo metas. Atostogas praleisti reikia turiningai, linksmai ir naudingai. O kokios atostogos be knygų? Liepos 20 d. į „Aido“ biblioteką rinkosi aktyviausi vasaros lankytojai.

Bibliotekoje vyko pasakų popietė „Pasakų karalystės vartus atvėrus“. Lankytojai buvo supažindinti su naujausiomis pasakų knygelėmis, kurios gyvena bibliotekoje ir paraginti jas paskaityti. Vyresn. bibliotekininkė R. Kvietkienė vaikams pristatė Karlo Johano Forseno novatoriškas pasakėles „Triušelis, kuris norėjo užmigti“ ir „Drambliukė, kuri norėjo užmigti“. Šios pasakėlės padeda vaikams atsipalaiduoti ir greičiau užmigti, palengva gramzdina į sapnų karalystę.

Vaikai mėgsta klausytis sekamų pasakų. Taip vasaros glėbyje pasakos atgyja.