Lieporių bibliotekoje svečiai - Šiaulių miesto savivaldybės socialinių paslaugų centro vaikų užimtumo grupė

2017 07 21

Saulėtą liepos dieną Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Lieporių filialą aplankė Šiaulių miesto savivaldybės socialinių paslaugų centro vaikų užimtumo grupė. Nors tą dieną į centrą susirinko nedaug moksleivių, visi mielai apžiūrinėjo Lieporių bibliotekoje veikiančias parodas (sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Šiaulių viltis“ narių kūrybos darbai , ŠPRC „Anglų kalbos posakių vizualizavimas“, pastoviai veikiančią lėlių ekspoziciją).

Labiausiai vaikai džiaugėsi galintys atspėti, kokia lėlė simbolizuoja pasakos herojų.

Skaityklos patalpose laukė naujausios knygos ir vaidinimas „Ropė“, kuriame dalyvavo patys vaikai.

Bibliotekoje laikas prabėgo akimirksniu. Atsisveikinome iki kitų susitikimų.