Prisilietimas prie Lietuvos ištakų Lieporių bibliotekoje

2017 07 05

Naujais veidais papildyta kaimyninių namų vaikų kompanija Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Lieporių filiale kūrė komiksus Liepos 6-osios valstybinei šventei paminėti. Šiauliečiai Meida, Edita, Rokas, Andrius, Kristupas, Haroldas ir vilnietė Selma piešė, spalvino, klijavo koliažus apie didžiųjų kunigaikščių nuopelnus, pergales, mūšius. Visi darbai buvo apdoroti ComicLife3 programa, visa tai virto paroda „Iš kur mes atėjome“.

Parodos atidarymo metu pasiūlyta viktorina tapo tikru siurprizu. Daugiausia žinių pademonstravo vyriausias Haroldas, tačiau įdėmiai klausę darbų pristatymo mažyliai neatsiliko – teisingus atsakymus jie sužinojo renginio metu. Už kūrybą ir dalyvavimą viktorinoje visi vaikai gavo saldžias dovanėles.

Komiksų mobiliosios stotelės mūza bibliotekininkė Ilona dėkoja visiems kūrėjams už pastangas ir ypatingai dėkoja Haroldui už aparatūros atjungimą baigiantis renginiui.