„Šiaulių Vilties“ kūrybinių darbų parodos pristatymas Lieporių bibliotekoje

2017 07 05

Vasaros tradicijos nesikeičia - Lieporių bibliotekoje vėl svečiavosi sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Šiaulių Viltis“ nariai. Audrius ir Tomas bei grupelė mamų, auginančių sunkią negalią turinčius žmones, bibliotekos bendruomenei pristatė visus metus gamintus papuošalus, dėžutes, gėlių pano, žvakides, karolius.

Kūrybiniai darbai pagaminti iš paprastų medžiagų: žirnių, panaudotų senų laikraščių, rudenį prisirinktų gilių, džiovintų žiedlapių. Kūrybinės dirbtuvės mamoms didžiulė atgaiva, kai jos gali atsipalaiduoti nuo sunkios kasdienybės, slaugant sunkiai sergančius vaikus. Smagu, kad susidomėję bibliotekos lankytojai, negailėjo pagyrimų žodžių, klausė, kaip pagaminti vieni ar kiti suvenyrai.

Susitikimo metu skaitytos italų vienuolio Bruno Ferrero miniatiūros. Rašytojos Vandos Juknaitės cituota mintis: „problema yra ne negalia, o nemeilė" - susitikimo motto.