Pasikeitimai LBD Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos skyriuje

2017 07 03

Lietuvos bibliotekininkų draugijos Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos skyriuje naujos permainos - vykdant visų skyriaus narių internetinį balsavimą, išrinkta nauja skyriaus pirmininkė bei jos komanda.

Iš galimų šešių kandidatų, surinkusi 51.9 proc. visų balsų, naująja skyriaus pirmininke išrinkta Lieporių filialo vedėja Regina Vertelienė. Sekretoriaus pareigas užėmė bibliotekos vyr. bibliotekininkė kultūrinei-edukacinei veiklai Agnė Kemzūraitė, iždininko - Skaitytojų aptarnavimo skyriaus vedėja Laimutė Šileikienė, revizoriaus - Bibligorafijos-informacijos skyriaus vyresn. bibliotekininkė Eglė Tarasevičienė.

Keletą kadencijų iš eilės skyriui vadovavusiai „Šaltinėlio“ filialo vedėjai Ritai Božienei įteikta Lietuvos bibliotekininkų draugijos pirmininkės Jolitos Steponaitienės padėka už ilgametį buvimą Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos skyriaus pirmininke, kūrybišką požiūrį į bibliotekininko porfesiją, inovacijų paiešką, patirties sklaidą.

ritos bozienes padeka