Vaikų literatūros skyriuje vyko   „Vasaros kino valanda“

2017 06 26

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje vyko jau tradicija tapusi „Vasaros kino valanda“. Į šį rytinį  renginį susirinkę vaikai sužinojo apie vasaros saulėgrįžos metą, lietuvių  puoselėjamas   Rasos šventės tradicijas. Vėliau žiūrėjo  režisierės Jūratė Leikaitės   animacinį filmuką „Paparčio žiedas“.

Pamatę šį smagų filmą,  mažieji bibliotekos lankytojai  mokėsi pinti vainikus. Daugeliui vaikų tai buvo visiškai nauja, įdomi veikla. Mažomis rankytėmis, iš  įvairių žolynų,  palengva kūrėsi  gražūs kūrinėliai, kurie  nuo senų senovės Rasos šventėje  įprasmindavo nemirtingą augmenijos gyvavimą.

Parengė Gintana Sutkutė - Sorakienė

.