Skaitymo IŠŠŪKIS' 2017

2017 06 22

Skaitymo iššūkis – tai skaitytojų varžytuvės, kurių tikslas – per vasaros mėnesius įveikti numatytas skaitymo užduotis ir tapti nugalėtoju savo rajone.
Kviečiame skaitytojus priimti Skaitymo iššūkį, kuris vyks nuo birželio 15 d. iki rugpjūčio 31 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Šaltinėlio“ (Trakų g. 20A), „Varsos" (Vilniaus g. 38D) ir „Spindulio“ (Spindulio g. 5) filialuose.

Registruokitės minėtose bibliotekose, gaukite užduotis, skaitykite knygas, rinkite lipdukus.
Skaitymo užduotys:
Perskaityk knygą, sudarytą iš trumpų istorijų, pasakų.
Perskaityk knygą, pagal kurią sukurtas filmas.
Perskaityk lietuvių autoriaus knygą.
Perskaityk atsitiktinę knygą iš lentynos.
Perskaityk detektyvą / nuotykių knygą.
Perskaityk knygą, kuri padės ko nors išmokti (bendrauti, kurti, kepti ir pan.).
Perskaityk knygą, kuri buvo uždrausta kurioje nors šalyje.
Perskaityk knygą, kuri patiko tavo tėvams (artimiesiems).
Perskaityk knygą, kurios pavadinime yra skaičius.
Perskaityk knygą, kurios veiksmas vyksta egzotinėse šalyse.
Įvykdžius visas užduotis, nugalėtojai bus nustatomi burtų keliu. 5 laimingieji kiekviename mieste ir rajone bus apdovanoti specialiais prizais.

Pasibaigus Skaitymo iššūkiui, sumuojami rezultatai ir skelbiama, kurio Lietuvos regiono dalyviai perskaitė daugiausia knygų, kuriame regione dalyvavo daugiausia žmonių. Šios bibliotekos bus apdovanotos rugsėjo 8 dieną baigiamajame skaitymo festivalio renginyje Vilniuje.
Kviečiame skaityti knygas ir aktyviai dalyvauti SKAITYMO IŠŠŪKYJE!

Daugiau informacijos: „Šaltinėlio" fililas (telef. 8-41 52 50 08), „Spindulio“ filialas (telef. 8-41 54 50 13) ir „Varsos" filialas (8-41 52 49 97).

Iššūkio organizatoriai:
Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka
Vilniaus apskrities A. Mickevičiaus viešoji biblioteka
Kauno apskrities viešoji biblioteka
Klaipėdos apskrities I. Simonaitytės viešoji biblioteka
Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka
Lietuvos aklųjų biblioteka
Apskričių viešųjų bibliotekų asociacija (AVBA)