Paroda „Nuo idėjos iki šukuosenos – įvaizdžio formavimas“

2017 06 22
 Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Bibliografijos-informacijos skyriuje veikiančiame Profesinio informavimo taške (Aido g. 27, II a.) parengta Kuršėnų politechnikos mokyklos moksleivių kūrybinių darbų paroda „Nuo idėjos iki šukuosenos – įvaizdžio formavimas“. Eksponuojamos  kirpėjo specialybės mokinių sukurtų šukuosenų fotografijos. Parodoje pristatomos kolekcijos „Žemės vaikai“, „Madmuazelė“, „Žaisminga klasika“, „Žydėjimas“, „Vaivorykštės spalvos“, „Europos diena“, „Antrą kartą“, „Pastižo dirbinių magija“ bei individualūs darbai iš kvalifikacinių egzaminų ir specialybės konkursų. Mokiniams vadovavusių kirpėjų specialybės vyr. profesijos mokytojų Vitos Jurgelienės ir Vidos Terminaitės bei dizaino vyresn. profesijos mokytojos Ingos Viršilienės teigimu, kuriant šukuosenų kolekcijas ugdomas mokinių aktyvumas, komandinio darbo, bendradarbiavimo, organizavimo ir planavimo kompetencijos.
Bibliotekos Profesinio informavimo tašką ir Kuršėnų politechnikos mokyklą sieja ne vienerius metus trunkantis bendradarbiavimas. Bibliotekos lankytojai jau ne kartą grožėjosi išmoningai sukurtais šios mokyklos moksleivių darbais.
Maloniai kviečiame aplankyti parodą!