„Spindulio“ biblioteka dalyvavo Gatvės šventėje

2017 06 22
Birželio 16 dieną Šiaulių kultūros centro aklųjų ir silpnaregių kultūros namai Gubernijos mikrorajono gyventojams suorganizavo Gatvės šventę, kurioje, vykdant projektą „Mes gyvename šalia“, dalyvavo ir „Spindulio“ biblioteka.
Šalia vykstančių sportinių varžybų, įvairių estafečių, nuotaikingo koncerto, „Spindulio“ biblioteka kvietė renginio dalyvius leisti vasarą su knyga, ragino jaunuosius skaitytojus priimti vasaros skaitymo iššūkį. Vaikams ypač patiko „Gudrusis kauliukas“ – kiekvienas bandė įveikti užduotis ir laimėti saldžius prizus.
Šventėje netrūko puikios nuotaikos, saulės spindulių ir gerų draugų. Džiugu, kad tokios šaunios šventės kasmet draugiškai suburia Gubernijos mikrorajono bendruomenę.