Pristatytos prenumeruojamos užsienio duomenų bazės

2017 06 16
Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Bibliografijos-informacijos skyriaus vyresn. bibliotekininkė Eglė Tarasevičienė seminaro „Jutiminio ugdymo taikymo galimybės užsienio kalbų pamokose“ dalyviams pristatė bibliotekos prenumeruojamas užsienio duomenų bazes (EBSCO Publishing ir Naxos Music Library), suteikė informaciją apie prisijungimą prie jų, naudojimosi bei paieškos galimybes, supažindino su bibliotekos el. svetaine, parodė, kaip susirasti norimą knygą ar straipsnį Lietuvos integralioje bibliotekų informacijos sistemoje (LIBIS).
Seminare buvo akcentuojamas mokymasis per pojūčius: mokytojai atliko užduotis, dirbo komandose, dalijosi patirtimi. Seminarą užsienio kalbų mokytojams vedė Dainų progimnazijos anglų kalbos mokytoja Vilma Matuzevičienė.

Užsimezgęs tarpusavio bendradarbiavimas pateikė naujų bendrų veiklų.