Paroda „Dantų šepetėliai“ „Šaltinėlio“ filiale

2017 06 14

Šiaulių lopšelis-darželis „Ežerėlis“ nuo pat 2016-ųjų rugsėjo iki 2017-ųjų gegužės vykdė bendruomenės sveikatinimo projektą „Sveiki dantukai“.  Projekto metu, pasitelkus mokomuosius-vaidybinius žaidimus, žaismingas užduotėles, kūrybines dirbtuvėles, buvo nuosekliai ugdomi vaikų burnos higienos įgūdžiai, formuojamas įprotis tinkamai rūpintis dantukais. „Šaltinėlio“ bibliotekoje eksponuojamas projekto reultatas - kūrybinė paroda apie dantukų šepetėlius.

Darželio ikimokyklinio ugdymo pedagogės Aušra Ignatavičienė ir Elvyda Kučinskienė, bendradarbiaudamos su ugdytinių tėvais, pasiūlė jiems pradžiuginti vaikus ir įsitraukti į bendras veiklas. „Drugelių“ ir „Žirniukų“ grupių vaikai kartu su tėveliais iš pačių įvairiausių medžiagų: popieriaus, medžio, plastiko, tekstilės  kūrė dantų šepetėlius. Rezultatas – kūrybinių darbų paroda „Dantų šepetėliai“, nuo birželio 15 d. iki liepos 10 d. eksponuojama „Šaltinėlio“ bibliotekoje.