Smagus vasaros rytmetis „Spindulio“ bibliotekoje

2017 06 07

Vasara – nuostabus metų laikas, kai saulė lepina savo spinduliais, švelnus vėjelis kedena plaukus, aplink čiulba paukšteliai. O smagiausia, pasak vaikų, vasarą džiuginančios atostogos. O kokios gi atostogos be knygų, žaidimų ir smagių veiklų su draugais? Biblioteka – puiki vieta šauniai praleisti laiką su bendraminčiais.

Tą patvirtino ir birželio 6-osios rytmetį Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Spindulio“ filiale svečiavęsi Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazijos vasaros stovyklos 1–4 klasių mokiniai, lydimi mokytojų Vaidos Milčinauskienės ir Anetos Koryznės.  

Renginio „Ir vasarą bibliotekoje smagu“ pradžioje vaikai buvo supažindinti su biblioteka, jos naudojimosi taisyklėmis, vykdomomis veiklomis. Vaikai nustebo pamatę, jog bibliotekoje „gyvena“ keista bobutė, parodė esantys tikri stipruoliai kilnodami sunkiausią bibliotekos knygą. Kadangi vasara neatsiejama nuo turiningo laisvalaikio su knyga, bibliotekininkė svečiams pristatė naujausias knygas, su kuriomis galima puikiai leisti laiką per vasaros atostogas. Vaikai taip pat turėjo galimybę pabūti rašytojais ir sukurti smagią pasaką, kuri visiems sukėlė daug juoko.   

Viena iš linksmiausių veiklų bibliotekoje – žaidimai. Dvi komandos – „Herojai“ ir „Betmenai“ varžėsi, kas greičiau išspręs kryžiažodį apie knygas, kas išbraukys daugiau žodžių-knygų pavadinimų raidžių margumyne. Taip pat žaidėme žaidimą „Vienas Du – Bum“, ieškojome sau poros pagal įvairias pasakas, bandėme įveikti knygų labirintą. Atlikdami užduotis, daugiausia taškų surinko „Betmenų“ komanda, tačiau, kaip visada, nugalėjo draugystė!

Po nuotaikingo rytmečio vaikai, nešini knygomis, atsisveikino iki kitų linksmų susitikimų. 

GALERIJA