Miesto autobusuose reklaminis klipas apie Knygų mugę po atviru dangumi

2017 06 06

Artėjant jau devintajai Knygų mugei po atviru dangumi, kurią organizuoja Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka, Šiaulių miesto autobusuose, bendradarbiaujant su UAB „Media Traffic“, birželio 6-8 dienomis  per LCD televizorių ekranus kas 12 min. demonstruojamas reklaminis šventės klipas. Šiais metais šventė organizuojama vykdant Šiaulių miesto savivaldybės iš dalies finansuojamą projektą „Skaitymo džiaugsmas: knygų mugė po atviru dangumi“.

Šventės metu bus galima ne tik įsigyti mėgstamų knygų, tačiau ir pasimėgauti nuotaikinga programa.

12 val. mugės dalyvius džiugins Šiaulių pučiamųjų instrumentų orkestro koncertas „Bulvaro dūdos“ (dirig. G. Brūzga). Nuo 15.45 val. vyks popietė „Literatūriniai Šiauliai“. 17 val. Lauros studijos mažųjų dainorėlių koncertas ir Muilo burbulų šou. Šiemet mugėje dalyvaus 17 leidyklų.

Taip pat šiais metais Knygų mugė po atviru dangumi išsiskiria pramogų gausa vaikams ir jaunimui. Mugės metu bus įkurtos net dvi papildomos erdvės – Smalsiųjų išradingųjų ir Kūrybinių improvizacijų:

Smalsiųjų išradingųjų erdvėje nuo 10 val. vyks edukacinės dirbtuvės „Nusipiešk savo svajonių marškinėlius“ (Joniškio rajono savivaldybės J. Avyžiaus viešoji biblioteka). Kiekvienas atsinešęs savo vienspalvius marškinėlius, galės juos pasipuošti savo sukurtu dizainu. 13 val. vyks nuotaikingas žaidimas „Superherojaus iššūkis“. 16 val. kūrybinės miniatiūrų dirbtuvės „Seku pasaką Lietuvai“ (Šiaulių moksleivių namai).

Kūrybinių improvizacijų erdvėje nuo 10 val. vyks kūrybinis užsiėmimas „Smėlio ir šviesos spalvų terapija“ (Šiaulių rajono savivaldybės viešoji biblioteka). 13 val. vyks edukacinės dirbtuvės „Greitasis knygų ligoninės priimamasis“, kuriame bus galima pasimokyti kaip „pagydyti“ suplyšusias knygas, ir literatūrinės improvizacijos su „Naisių teatro“ aktore Jūrate Levickaite. Nuo 16 val. bus organizuojama Kasų pynimo mokyklėlė (Šiaulių profesinio rengimo centras) ir Veidukų piešimo dirbtuvės.

SVARBU: atsinešti gerą nuotaiką! Kviečiame aktyviai dalyvauti ir gerai praleisti laiką!

Vaizdo klipą galima pamatyti čia.