Fotografijų paroda „Nuotrauka šeimos albumui“

2017 06 04

Birželio pirmoji - tarptautinė vaikų gynimo diena ir vasaros atostogų pradžia.  Ta proga Vaikų literatūros skyriuje surengta fotografijų paroda „Nuotrauka šeimos albumui“. Šiluma ir artumu dvelkiančioje parodoje pristatomos šeimų, dalyvaujančių bibliotekos vykdomo projekto „Biblioteka – erdvė kūrybai ir draugystei“ veiklose, nuotraukos.

Žmonės dabar daug fotografuoja mobiliaisiais telefonais, nuotraukomis dalijasi socialiniuose tinkluose, daugelis jau pamiršo, kas yra meninė fotografija ar portretas. Graži, kokybiška nuotrauka tampa vertybe ir šeimos istorija.

Vaikystė – gražiausias ir žaismingiausias žmogaus gyvenimo laikotarpis, kupinas kaitos, ieškojimų ir atradimų, kurių akimirkas svarbu įamžinti  ir išsaugoti. Bibliotekoje vykusių renginių metu užfiksuotos smagios akimirkos ir tikros emocijos išliks kaip prisiminimas apie bibliotekoje praleistą laiką. Po to, nuotraukos bus padovanotos šeimoms.

Nuotraukų autoriai – fotostudijos „Stop kadras“ komanda, fotografas P. Mudėnas, keletas nuotraukų iš šeimų asmeninio albumo.

Paroda veiks iki birželio 16 d.