Vaikų literatūros skyriuje vyko renginys „Žaidimų diena“

2017 06 04

Tarptautinę vaikų gynimo dieną Vaikų literatūros skyrius pasitiko edukaciniu renginiu „Žaidimų diena“. Žaislotekoje į renginį atėjusius vaikučius iš lopšelio – darželio „Gintarėlis“ pasitiko Pelytė Cikė, kuri mažyliams pasekė pasaką apie tris paršelius. Mažieji bibliotekos lankytojai, užsidėję paršelių kaukes, smagiai interpretavo sekamą pasakėlę. Vaikučiai ant smėlio stalelio piešė išdykėlių paršiukų statomus namelius iš šiaudų, liaunų medžio šakelių, o  darbščiausiam pasakos personažui sulipdė namelį net iš LEGO kaladėlių.

Kadangi į renginį susirinkusių vaikučių buvo daug, o pasakos personažai tik keli, tai mažyliai sugalvojo Trijų paršiukų pasakėlę suvaidinti savitai. Panaudojus vaidinimui pirštukų lėles, Žaislotekoje buvo sukurta nauja pasaka apie visą būrį paršelių ir kelis piktus vilkus. Vaidinti, piešti ant smėlio staliuko mažyliams labai patiko.

Vėliau mažiesiems  renginio dalyviams buvo parodyti patys naujausi Žaislojekoje esantys žaidimai. Vaikučiai, sužinoję žaidimų taisykles, smagiai konstravo iš LEGO kaladėlių, dėliojo įvairiaspalves dėliones. Mergaitėms ypač patiko triūsti mini virtuvėlėje. Kiekvienas mažylis Žaislotekoje rado sau mėgstamą užsiėmimą.  „Žaidimų diena“ buvo smagi visiems jos dalyviams.

 

Renginį aprašė Gintana Sutkutė- Sorakienė

GALERIJA