Netradicinių lėlių spektaklis „Spindulio“ filiale

2017 06 01

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Spindulio“ filialas jau kelerius metus iš eilės vykdo tęstinį-edukacinį projektą „Augu su knyga“, kuriuo siekiama skatinti vaikus skaityti daugiau knygų, kartu įtraukiant ir įvairius edukacinius užsiėmimus. 2016 metų šio projekto renginių ciklas vadinosi „Skaitau. Kuriu. Vaidinu“. Projekto metu buvo organizuojami susitikimai su ikimokyklinio amžiaus vaikais iš lopšelio-darželio „Coliukė“. Susitikimų metu vaikai skaitė pasaką „Miegančioji gražuolė“, pagal ją gamino lėles iš stiklo taros, įvairių medžiagų, popieriaus.

Gegužės 31 dieną „Spindulio“ filiale Šiaulių l/d „Coliukė“ ugdytiniai „Bildukai“ (auklėtoja Asta Želionienė) tapo mažaisiais aktoriais. Vaikų pagamintomis lėlėmis buvo užpildyta visa pilies menė – spektaklyje pasirodė karalius, karalienė, muzikantai, fėjos, sargybiniai, senutė, princas ir, žinoma, pati princesė.

Mažieji aktoriai už puikų pasirodymą buvo pavaišinti saldiniais – visi šventėme laimingą pasakos pabaigą ir džiaugėmės puikiai pavykusia netradicinių lėlių spektaklio premjera. 

GALERIJA